Haber
Giriş Tarihi : 27-05-2018 16:46   Güncelleme : 27-05-2018 16:56

Keşke İstanbul'dan daha fazla Giresunlu Milletvekili adayımız olsaydı

Giresun Federasyonunun Bağcılarda düzenlediği İftar Programına katılan CHP İstanbul Milletvekili Adayı Emine Gülizar Emecan Giresunlu hemşehrileri ile birlikte iftar etti.

Keşke İstanbul'dan daha fazla Giresunlu Milletvekili adayımız olsaydı

Cumhuriyet Halk Partisi'nin 24 Haziran 2018 seçimlerinde İstanbul 3.Bölge 8.Sıradan aday gösterdiği,  eski Zeytinburnu Belediye Başkanı Adil Emecan'ın eşi Emine Gülizar Emecan, Giresun federasyonunun Bağcılarda düzenlediği İftar Programında hemşehrileri ile bir araya geldi.

Giresun'un kızı Emine Gülizar Emecan, hemşehrilerine hitaben yaptığı selamlama konuşmasında "Giresun'a ve Giresunlulara her zaman destek verdik ve hiçbir zaman memleketimizden kopmadık"  diyerek konuşmasında şunları ifade etti.

"İstanbul 3. Bölge 8. sıradan milletvekili adayı olarak, Allah kısmet ederse 24 Hazirandan sonra milletvekili olarak sizlere hizmetlerime devam edeceğim. Benim için memleketime hizmet etmek her zaman onur oldu, bu böylede devam edecek. Özellikle Giresun sevdalısı olan eşimle birlikte 28 yıldır bu mücadelenin içinde oldum. Burada sizlerin huzurunda siyasi hayatımda bana destek veren eşim Dr. Adil Emecan'a teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Şunu her zaman bilmenizi isterim ki, Giresun için bir şeyler yapıyor olmak benim gurur kaynağım olacak. Gönül isterdi ki diğer siyasi partilerimizle birlikte daha fazla Giresunlu milletvekili adayımız olsaydı. Hep beraber Giresun'umuz için çalışmalar yapabilseydik. İnşallah bir dahaki sefere buda olur. Şunu biliniz, 24 Hazirandan sonra mecliste her zaman sizlere daima açık bir kapınız olacak.  Beni oralarda yalnız bırakmayın." diyerek hemşehrilerinin desteğini isteyen milletvekili adayı Emine Gülizar Emecan, konuşmasının sonunda Giresun Federasyonu genel başkanı Mehmet Kuğu ve yönetimine Ramazan ayında yapmış oldukları iftar programları ve çalışmaları için tebrik ederek sözlerini tamamladı.

Hüseyin Şenel Odacı

www.sebingundem.com