Şebinkarahisar Haber Merkezi - Şebinkarahisar Haberleri
HV
30 HAZİRAN Perşembe 04:17

Komedyen Ali Congun’dan Şebinkarahisar sözlerine özürlü açıklama

Komedyen Ali Congun’un “ilini söylenmeyen ilçeler” konulu Stand-up gösterisinde Şebinkarahisar’la ilgili sözleri nedeniyle tepki almıştı. Sosyal medya üzerinden özür dileyen  Congun, yaptığı açıklamada, “Birçok Şebinkarahisarlı avukat meslektaşım var müvekkil dostum var. İnsan sevdiği insanın ve yerin şakasını yapar. Kimseyi asla kırmak istemiyorum. Allah şahit ama istemeyerek yanlış anlaşılma olduysa bu yanlış anlaşılmadan dolayı özür diliyorum. Şebinkarahisar inşallah tekrar ile olur ve ben de orada gösteri yapmayı isterim” dedi.

Gündem
Giriş Tarihi : 10-03-2022 03:16   Güncelleme : 10-03-2022 03:24
Komedyen Ali Congun’dan Şebinkarahisar sözlerine özürlü açıklama

 

 

 

 

Komedyen Ali Congun, İlini söylemeyen ilçeler” konulu stand-up gösterisinde Şebinkarahisar’la ilgili yapmış olduğu örnekleme Şebinkarahisarlıların tepkisine neden olmuştu. Konuyla ilgi sosyal medya hesabından açıklama yapan Congun, sözlerinin yanlış anlaşıldığını ifade ederek, Şebinkarahisarlı iyi niyetli dostlara kısa açıklama başlığı ile yaptığı paylaşımda, “Kimseyi asla kırmak istemiyorum. Allah şahit ama istemeyerek yanlış anlaşılma olduysa bu yanlış anlaşılmadan dolayı özür diliyorum. Şebinkarahisar inşallah tekrar ile olur ve ben de orada gösteri yapmayı isterim” dedi.

 

 

 

Komedyen Ali Congun yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

 

“Değerli Şebinkarahisarlı kardeşler. Ben mizah yapan bir insan olarak 15 dakikalık videonun yalnızca 1 dakikalık kısmına bakarak belli değerlendirmenizi istemem. Orada konu ilini söylenmeyen ilçeler. Hepiniz çok iyi bilirsiniz, her ilde vardır böyle ilçeler. Video kısa olduğu için diğer ilçelerden de söz ettiğim çıkmamış. Ben avukatım hobi olarak stand-up gösterisi yapıyorum. Birçok Şebinkarahisarlı avukat meslektaşım var müvekkil dostum var. İnsan sevdiği insanın ve yerin şakasını yapar. Kimseyi asla kırmak istemiyorum. Allah şahit ama istemeyerek yanlış anlaşılma olduysa bu yanlış anlaşılmadan dolayı özür diliyorum. Şebinkarahisar inşallah tekrar ile olur ve ben de orada gösteri yapmayı isterim. Sevgi ve saygılarımla. Bu açıklamayı iyi niyetli insanlar için yaptım. Kötü niyetli ve hakaret içeren yorumları yarın savcılığa bildireceğim. Son olarak ben de sizin Şebinkarahisarlıyız demenizi çok kıymetli buluyorum.” dedi

 

 

 

 

 

Sebin GündemSebin Gündem