Haber
Giriş Tarihi : 23-01-2019 14:07   Güncelleme : 23-01-2019 14:07

Kongre Öncesi Mehmet Şimşek'in Açıklaması

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneğinin Genel Kurulu öncesi Dernek başkanı Mehmet Şimşek adaylığını açıkladı.

Kongre Öncesi Mehmet Şimşek'in Açıklaması

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneğinin 48.Olağan Genel Kurulu 27 Ocak 2019 Pazar günü Saat 10.00 da Eyüp Belediyesi Kültür Sanat Merkezi Büyük Salonunda yapılacak.

Kongre öncesi Dernek başkanı Mehmet Şimşek bir açıklama yaparak, Şebinkarahisarlıları kongreye davet etti.

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Şimşek, 27 Ocak 2019 Pazar Günü Saat 10.00 da Eyüp Belediyesi Kültür Sanat Merkezi Büyük Salonunda yapılacak olan Olağan Genel Kurul toplantısına tüm hemşehrilerini davet ederek şöyle dedi. " Dernek Başkanı olarak Şebinkarahisarlı hemşehrilerimize hizmet etmeyi rabbim bizlere nasip etti. Şahsım ve çalışma arkadaşlarım olarak Şebinkarahisar'a ve hemşehrilerimize hizmet etmeyi her zaman bir borç olarak gördük. Bu güne kadar yaptıklarımız ve göreve gelirken taahhüt ettiğimiz projelerimizi gerçekleştirmenin verdiği heyecanla hep beraber yeni kongre hazırlıklarımızı yapmanın mutluluğu içindeyiz. Bu anlamda, yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarıma bana verdikleri destek, hemşehrilerimize layık olan işleri yapmakta gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum." diyerek, Olağan Kongre öncesi Şebinkarahisarlılara bir çağrıda bulundu.

Başkan Şimşek Şebinkarahisarlı hemşehrilerine hitaben yaptığı çağrısında şöyle dedi. "Değerli hemşehrilerim, 2017 Yılında yapılan kongrede şahsıma ve çalışma arkadaşlarıma güvenerek bizlere yetki verdiniz. İki yıl boyunca tüm zorlukları aşarak, gece gündüz demeden Şebinkarahisar'ın menfaatleri doğrultusunda çalıştık ve sizlere yakışacak bir şekilde tüm platformlarda sizleri temsil ettiğimize inanıyorum. Allah izin verirse, 27 Ocak 2019 Pazar günü Saat 10.00 da Eyüp Belediyesi Kültür Sanat Merkezi Büyük Salonunda yapacağımız kongremizde görev süremiz içerisinde yaptığımız çalışmalarımızı daha geniş anlatma fırsatımız olacak. Şimdiden, heyecanımıza heyecan katmanızı, bize yakışan güzellikte bir kongreyi tüm hemşehrilerimizle birlikte geçirmeyi temenni ediyorum." diyerek, üye olsun olmasın tüm hemşehrilerimizi kongremize bekliyorum dedi.

Genel Kurulda yeniden aday olduğunu da açıklayan Mehmet Şimşek "Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneğimizin yönetim kurulunda çeşitli dönemlerde görev alarak yıllarını derneğimize hizmet ederek harcamış deneyimli bir kadromuz var. Tüm hemşehrilerimizin ortak sevdası olan Şebinkarahisar'ın menfaatleri doğrultusunda birlik ve beraberliğimizi temin etmek en hassas olduğumuz bir konudur. Şebinkarahisar'ın menfaatleri doğrultusunda bundan önce olduğu gibi bundan sonrada çalışarak katkı sunmak için önümüzdeki iki yıl boyunca bu görevi yerine getirmek için yapılacak kongrede yeniden aday olacağız." dedi.

Hüseyin Şenel Odacı

www.sebingundem.com