Haber
Giriş Tarihi : 02-06-2018 16:46   Güncelleme : 05-06-2018 11:23

Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli Giresun Federasyonu İftarına katılacak

Giresun Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu geleneksel olarak düzenlediği Ramazan ayı geniş katılımlı iftar buluşmalarının üçüncüsünü Üsküdar'da düzenliyor.

Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli Giresun Federasyonu İftarına katılacak

Ramazan ayında "Giresun aynı sofrada buluşuyor" sloganı ile iftar programları düzenleyen Giresun Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu 09 Haziran 2018 Cumartesi günü Giresunluları Üsküdar'da bir araya getirecek.

Üsküdar Mehmet Çakır Kültür Merkezinde düzenlenecek 3. İftar Programına Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli'de katılacak.

Giresun Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Kuğu yaptığı açıklamada, “Ramazan ayının bereketi ile hemşehrilerimizle aynı sofrada buluşmaya devam ediyoruz. Trafik yoğunluğunu göz önünde bulundurarak geçen sene olduğu gibi bu senede İstanbul'un her iki yakasında İftar programları düzenledik. Avrupa ve Anadolu yakasında oturan hemşehrilerimizle, dostlarımızla, Ramazan ayının bereketiyle aynı sofrayı paylaşmaya gayret ediyoruz. Üsküdar iftar soframıza hemşehrimiz Milli Savunma Bakanımız Nurettin Canikli beyde katılacak. Bu vesile ile tüm hemşehrilerimizi iftar  programımıza davet ediyor, 09 Haziran 2018 Cumartesi günü Üsküdar'da kurulacak gönül sofralarımızda birlikte olmaya bekliyoruz” dedi.

İftar Programına katılmak için 0505 570 28 28  Nolu telefondan LCV Yaptırılması zorunlu.

Tarih: 09 Haziran 2018 Cumartesi

Yer: Mehmet Çakır Kültür Merkezi

       Çengelköy Mahallesi Engin Caddesi 3/A Üsküdar- İstanbul

www.sebingundem.com