Teknoloji
Giriş Tarihi : 06-10-2021 08:02   Güncelleme : 06-10-2021 08:02

Netflix, Android kullanıcıları için "Bir Şey Oynat"ı başlattı

Netflix, shuffle özelliğini resmi olarak Android mobil kullanıcılarına getiriyor. Şirket, Play Bir Şey özelliğini ilk olarak Nisan ayında test etmeye başladı, ancak bugün resmi olarak Android'de bu özelliği dünya çapında kullanıma sunuyor.

Netflix, Android kullanıcıları için

Netflix, karışık özelliğini Android mobil kullanıcılarına resmi olarak getiriyor.

Şirket, Play Something özelliğini ilk olarak Nisan ayında test etmeye başladı, ancak bu özelliği bugün resmi olarak Android'de tüm dünyada kullanıma sunuyor. Netflix'in izleyeceğiniz bir şey seçmesine olanak tanıyan araç, artık TV ve Android mobil cihazlarda kullanılabilir, ancak henüz iOS'ta desteklenmemektedir. Netflix, önümüzdeki aylarda iOS'ta karıştırma işlevini test etmeye başlayacağını söyledi.

Ayrıca Netflix, bu yılın başlarında iOS'ta kullanıma sunulan Hızlı Gülme özelliğini Android mobil cihazlarda da başlatıyor. bugün ABD, Avustralya, Kanada, İrlanda, Hindistan, Malezya, Filipinler ve Birleşik Krallık dahil olmak üzere belirli pazarlarda. Araç, dizi ve filmlerinden komik kliplerin öne çıkan bir makarası gibi çalışır. Biraz TikTok'a benziyor ama özellikle Netflix komikleri için.

Son olarak Netflix Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Sizin İçin İndirilenler aracını önümüzdeki ay iOS'a getireceğini söyledi. Başlangıçta Android'de bu yılın başlarında kullanıma sunulan katılım özelliği, görüntüleme geçmişinize bağlı olarak çevrimdışı izlemek için içerikleri otomatik olarak indirir. Örneğin, seyahat etmeyi planlıyorsanız ve seyahatinizden önce çevrimdışı görüntülemek üzere içerik indirmeyi unutmak istemiyorsanız, bu özelliği açmanız güzel bir özellik.

Bu arada bugün Android'de Bir Şey Oynat düğmesi kullanıma sunuluyor. , mobil cihazlarda ekranın alt kısmındaki gezinme çubuğunda veya ana sayfada kabaca 17. sıra civarında bulunabilir.