ŞEBİN GÜNDEM
HV
25 TEMMUZ Perşembe 23:20
Advert

Şampiyon Alucraspor’u taraftarları yalnız bırakmıyor

Ordu ili merkez ilçesi Altınordu'da kuruluş aşamasındaki Ordu Alucra Merkez ve Yöresi Derneği kurucu üyeleri Alucraspor’u şampiyonluk maçında yalnız bırakmadı.

SPOR
Giriş Tarihi : 11-06-2024 01:18
Şampiyon Alucraspor’u taraftarları yalnız bırakmıyor

Giresun 2. Amatör Büyükler Ligi C Grubunda 12 maçın birini beraberlik, onbirini namağlup olarak grup liderliğine yükselen Alucraspor'un 13.Play Off turunda 3. maçı olan Karabuldukspor-Alucraspor karşılaşmasında Ordu Alucra Merkez ve Yöresi Derneği ile Bakır Demlik Çayocağı İşletmesi tarafından açılan pankartlarla Alucraspor’a şampiyonluk yolunda başarılar dilediler.

Giresun Etbaşıoğlu Stadyumunda 09.06 2024 pazar günü saar:14.00'da Karabuldukspor -Alucraspor karşılaşması öncesinde açılan pankartlar tüm dikkatleri üzerine çekerken Alucraspor taraftarları ve futbolcularında motivasyon sağladı. Çetin bir mücadele sonucunda rakibi Karabuldukspor'u 3-2 mağlup eden Alucraspor'umuz şampiyonluk yolunda emin adımlar ilerliyor.

Ordu Alucra Merkez ve Yöresi Kurucu Derneği üyeleri “Bugün Alucraspor'umuzun yanında olduğumuz gibi "Eğitimden, spora, sanattan üretime Alucra adının geçtiği her oluşumda her daim destekçisi olacağımızı açıkça beyan ediyoruz. Birlik ve beraberliğimize katılıp biz olmayı kabul edecek saygıdeğer tüm hemşerileri ve dostlarımızı birlikteliğimize davet ediyoruz" dediler.

Haber: Yavuz Kayacık

AdminAdmin