Şebinkarahisar Haber Merkezi - Şebinkarahisar Haberleri
HV
30 HAZİRAN Perşembe 04:32

Şebinkarahisar Belediyesine Kadın Eli Değdi

Şebinkarahisar Belediyesi Başkan vekili olarak görev yapan Kamile Portakal, Şebinkarahisar’da yapılan çalışmaları denetliyor, düzenlenen programlara katılarak hemşehrilerine destek oluyor.

Şebinkarahisar
Giriş Tarihi : 17-05-2022 00:58   Güncelleme : 17-05-2022 01:07
Şebinkarahisar Belediyesine Kadın Eli Değdi

Şebinkarahisar Belediyesi Başkan vekili olarak görev yapan Kamile Portakal, Şebinkarahisar’da yapılan çalışmaları denetliyor, düzenlenen programlara katılarak hemşehrilerine destek oluyor.

Şebinkarahisar’da Belediye Başkan vekilliği yapan Kamile Portakal, ilçede yapılan yeraltı ve yer üstü çalışmaları yerinde denetleyerek çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Yapılan çalışmaları titizlikle takip eden Portakal’ın disiplinli çalışması, Şebinkarahisar Belediyesine Kadın eli değdi dedirtiyor.

Şebinkarahisar’da Genel hatlarıyla işin %65’i tamamlanmış ve kalan kısmı devam eden kanalizasyon çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan vekili Kamile Portakal, parke tamirat ve kum ocağı tesislerindeki çalışmaları da yerinde inceleyerek belediye fen işleri ekibinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Belediyenin uhdesinde yürütülen Kadınlar Dokuyor Projesinde kursiyerlerin ustalık belgeleri ve usta öğreticilik belgelerini kursiyerlere verdi. Türkiye Yardım Sevenler Derneği Şebinkarahisar Şubesi tarafından düzenlenen Anneler Günü Etkinliği ’ne katılarak, tüm annelerin anneler gününü tekrar kutladı.

Şebinkarahisar’da hizmet veren Özel Bakım Merkezi tarafından düzenlenen Engelliler Haftası etkinliğinde hemşehrilerinin yanında olarak onlara moral verdi.

Hüseyin Şenel OdacıHüseyin Şenel Odacı