Şebinkarahisar Haber Merkezi - Şebinkarahisar Haberleri
HV
27 HAZİRAN Pazartesi 12:23

ŞEBİNSİAD İş İnsanlarıyla Yıldız Üniversitesi Teknopark Kampüsünde Buluştu

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ŞEBİNSİAD) üç ayda bir gerçekleştirilecek kahvaltılı toplantıların birincisini Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Teknopark Kampüsünde gerçekleştirdi.

Şebinkarahisar
Giriş Tarihi : 15-05-2022 16:11   Güncelleme : 15-05-2022 19:39
ŞEBİNSİAD İş İnsanlarıyla Yıldız Üniversitesi Teknopark Kampüsünde Buluştu

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği (ŞEBİNSİAD) nin üç ayda bir gerçekleştireceği kahvaltılı toplantıların birincisini Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Teknopark kampüsünde yapıldı.

 

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Davutpaşa Kampüsü’nde gerçekleştirilen kahvaltı sonrasında, Konferans salonunda düzenlenen seminerde, Şebinkarahisarlı iş insanlarına konularında uzman akademisyenler sunum yaptılar.

 

KOSGEB Teşvikleri konusunda Dr. Özay Cebeci, YTÜ Teknopark Ofisi Patent ve Lisanslama Birim Müdür Dr. Ömer Ertuğrul Meral, YTÜ Teknopark Teknoloji Transfer Ofisi Proje Birim Uzmanı Ümit Türe, YTÜ Teknopark Transfer Ofisi Girişimcilik ve Kuluçka Birimi Uzmanı Akay Beyazay ve YTÜ Teknopark Teknoloji Transfer Ofisi Üniversite Sanayi İşbirliği Uzmanı Elif Burcu Atçı, salonda bulunan iş insanlarına görsel sunum yaparak önemli bilgiler aktardılar.

 

 

 

Verimli geçen toplantı sonrasında Şebingündem Haber’e açıklama yapan ŞEBİNSİAD Başkanı Müjdat Karayılan yaptığı değerlendirmede şunları ifade etti.

“Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark yönetimine Şebinkarahisarlı İş İnsanlarımıza bu imkanı sağladığı için teşekkür ediyorum. Ramazan ayından önce duyurusunu yaptığımız ilk kahvaltılı eğitim toplantımızı burada yaptık. Bu gün yapılan sunumların sonunda, Teknoparklardan nasıl faydalanabileceğimiz hocalarımız tarafından ayrıntılı bir şekilde bizlere anlatıldı. Güzel ve faydalı bir program olduğunu düşünüyorum. İlk programımız olması dolayısı ile yeni üyelerimiz birbirlerini tanımış oldu. Bu tür programlarımızı ısrarla sürdüreceğiz. Bir ay sonra Bilişim vadisinde bir program daha yapacağız. Sonrasında Sabiha Gökşen Havalimanında bulunan Teknoparkta üyelerimizle buluşacağız. Üyelerimize ve hemşehrilerimize buradan bir çağrıda bulunmak istiyorum. Bizim iş insanlarımıza katkıda bulunmak için yaptığımız programlara katılım sağlamalarını rica ediyorum. Bu tür programlar onların gelişmesi açısından çok önemli. Şebinkarahisarlı iş insanlarımızı bu tür organizasyonlar yaparak aydınlatmaya devam edeceğiz" dedi.

 

 

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği (ŞEBİNSİAD) nin düzenlediği toplantıya, İBB Meclis Üyesi Bora Kılıç, İstanbul Şebinkarahisar Vakfı Başkanı H. Avni İşcan, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Dernek Başkanı Mehmet Şimşek, Ataşehir Giresunlular Dernek Başkanı Ali Özacar, Kocaeli Şebinkarahisarlılar Dernek Başkanı Bayram Korkutacak, KADOSAN Sanayi Sitesi Başkanı Erdal Boyacı, ve Şebinkarahisarlı İş insanları katıldı.

25ŞEBİNSİAD İş İnsanlarıyla Yıldız Üniversitesi Teknopark Kampüsünde Buluştu
28ŞEBİNSİAD İş İnsanlarıyla Yıldız Üniversitesi Teknopark Kampüsünde Buluştu
29ŞEBİNSİAD İş İnsanlarıyla Yıldız Üniversitesi Teknopark Kampüsünde Buluştu
30ŞEBİNSİAD İş İnsanlarıyla Yıldız Üniversitesi Teknopark Kampüsünde Buluştu
31ŞEBİNSİAD İş İnsanlarıyla Yıldız Üniversitesi Teknopark Kampüsünde Buluştu
32ŞEBİNSİAD İş İnsanlarıyla Yıldız Üniversitesi Teknopark Kampüsünde Buluştu
33ŞEBİNSİAD İş İnsanlarıyla Yıldız Üniversitesi Teknopark Kampüsünde Buluştu
34ŞEBİNSİAD İş İnsanlarıyla Yıldız Üniversitesi Teknopark Kampüsünde Buluştu
35ŞEBİNSİAD İş İnsanlarıyla Yıldız Üniversitesi Teknopark Kampüsünde Buluştu
36ŞEBİNSİAD İş İnsanlarıyla Yıldız Üniversitesi Teknopark Kampüsünde Buluştu
Hüseyin Şenel OdacıHüseyin Şenel Odacı