Haber
Giriş Tarihi : 10-09-2021 19:09   Güncelleme : 10-09-2021 19:23

Tufan Turizm Hizmette Sınır Tanımıyor

Tufan Turizm Seosu Emir Öztürk; “Yeni 2+1 araçlarımız memleketimize hayırlı olsun. Tufan Turizm, memleketimize yeni bir yolculuk anlayışı getirmek için çalışmaya devam edecektir.”

Tufan Turizm Hizmette Sınır Tanımıyor

31 Mart 2013 tarihindeki ilk seferi ile sektöre atılan Tufan Turizm, İstanbul-Şebinkarahisar ve sefer yapacağı noktalara, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeye başladı.

Seferlerine başladığı ilk günden itibaren yaz ve kış aylarında kesintisiz hizmet vermeye devam eden Tufan Turizm, Şebinkarahisar yolunda hizmet vermeye başlamasıyla birlikte birçok yenilikte müşterilerin hizmetine sunulmaya başlandı. Şebinkarahisar yollarına ayrı bir soluk getiren ve “Yollardaki Yeni Değişim” sloganı ile yola çıkan Tufan Turizmin sektöre girmesiyle birlikte otobüslerin daha yeni ve bakımlı hale gelmesine, yolcuların daha iyi hizmet almasına, yolculuk esnasında müşterilerine WFİ İnternet hizmeti getirerek daha konforlu yolculuk yapmalarını sağladı. Düzenli olarak otobüslerini yenileyen Tufan Turizm, son olarak filosuna 2+1 koltuklu yeni otobüsler katarak Şebinkarahisar yoluna daha konforlu yolculuk yapma imkanı getirdi.

Tufan Turizmin genç ve yeni nesil Seosu Emir Öztürk, yeni otobüslerin tanıtımını yaptığı sosyal medya hesabından bir mesaj yayınlayarak şöyle dedi.

TUFAN TURİZM ailesi olarak tüm araçlarımız 2+1 dizaynındadır. Yeni araçlarımızın hemşerilerimize hayırlı olmasını dileriz . Her gün 2+1 servis Şebinkarahisar-İstanbul gidiş dönüş 150₺ hayırlı olsun” dedi.