Haber
Giriş Tarihi : 20-08-2019 22:08   Güncelleme : 20-08-2019 22:28

Turkuaz Öğrenci Yurtlarından Öğrencilere Destek

Öğrencilerin barınma sorununa sürekli çözüm üreten Turkuaz Öğrenci Yurtları Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Kahraman aile ortamında yurt hizmeti verdiklerini ifade ediyor.

Turkuaz Öğrenci Yurtlarından Öğrencilere Destek

Öğrencilerin barınma sorununa sürekli çözüm üreten Turkuaz Öğrenci Yurtları Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Kahraman aile ortamında yurt hizmeti verdiklerini ifade ediyor.

İş insanı Bilal Kahraman ve ortağı İhsan Bay ile 2009 - 2010 Eğitim öğretim sezonunda Giresun’un Şebinkarahisar ilçesinde açtıkları ilk şubesiyle yurt hizmeti vermeye başlayan Turkuaz Öğrenci yurtları, öğrencilere sağladığı imkan ve hizmetleri her yıl güncelleyerek Giresun’da lider dünyada öncü bir işletme olmayı başardı.

Öğrencilerin tercihi olan Turkuaz ailesi, kısa zaman içinde hızla şube sayısını artırarak Milli Eğitim Bakanlığına bağlı, Giresun Merkezde ve Şebinkarahisar'da, İstanbul Mecidiyeköy, Gayrettepe, Maltepe ve Sütlüce’de açtığı kız öğrenci yurtlarına, Maltepe'de ve Şebinkarahisar'da Erkek öğrenci yurtlarını ekleyerek şube sayısını sekize çıkarttı. Profesyonel yurt hizmeti kalitesini sürekli artırarak 5 yıldızlı otel konforuyla hazırlanan yurtlar, öğrencilerin ihtiyaç ve beklentileri göz önünde bulundurularak düzenlenmiş ve hizmet kalitesinin devamlılığı sağlanmış.

Turkuaz öğreci yurtlarının ana hedefinin misafir ettikleri öğrencileri ülkenin geleceği olarak gördüklerini söyleyen Turkuaz Öğrenci Yurtları Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Kahraman'la yaptığımız görüşmede,  yurtlarında barınan öğrencilere aile şefkati ile yaklaştıklarını söyleyerek sözlerine şöyle devam etti.

Hedefimiz, Turkuaz Öğrenci Yurtlarımızın tüm şubelerine gelen öğrencilerin ikinci ailesi olmak. Onlara aile sıcaklığında ortam sağlamak bizim birinci hedefimiz. Eğitimde yüksek standartları hedefleyen, ahlaklı ve erdemli bir üniversite neslinin yetişmesine katkı sunmayı misyon edinmiş, anlayışlı yönetimi ve deneyimli personeliyle öğrencilerimize en iyi hizmeti sunmayı kurum politikası olarak benimsedik. Ayrıca, tüm bunlara ek olarak çok uygun fiyat ve ödeme koşullarını öğrencilerimize sunmaya gayret ederek hizmet etmeye özen gösteriyoruz.

Ayrıca buradan Turkuaz Ögrenci Yurtları olarak bizi tercih eden bütün eş, dost ve arkadaşlara özel indirim yaparak destek olmayı,  tüm öğrenci ailelerinin yanında olduğumuzu bilmelerini isterim." diyen Bilal Kahraman, tüm öğrencilere yeni dönemde başarılar dileyerek sözlerini tamamladı.

Hüseyin Şenel Odacı

www.sebingundem.com

KAYIT İÇİN

Bilal Kahraman : 05326116273

https://turkuazogrenciyurdu.com