Teknoloji
Giriş Tarihi : 06-10-2021 05:44   Güncelleme : 06-10-2021 05:44

Apple Watch Series 7 için nasıl ön sipariş verilir

Apple Watch Series 7, sonbahar iPhone etkinliğinde resmi olarak duyuruldu ve 15 Ekim'de piyasaya çıkıyor. Apple'ın en yeni giyilebilir cihazını mümkün olan en kısa sürede güvenceye almak istiyorsanız, ön siparişler 8 Ekim'de 5AM PT / 8AM ET'de başlıyor.

Apple Watch Series 7 için nasıl ön sipariş verilir

Apple, tıpkı bir saat gibi yeni bir Apple Watch modelini iPhone 13, iPad ve iPad Mini'nin yanı sıra Eylül ayındaki "California Streaming" etkinliğinde duyurdu. Apple Watch Series 7, en yeni amiral gemisidir ve hala SE ve Series 3'ü içeren Apple'ın mevcut akıllı saat serisinin en üstünde yer almaktadır. Biraz yenilenmiş bir tasarıma ve daha büyük bir ekrana sahip olan 7 Serisi, her biri isteğe bağlı hücresel telsizlere sahip, 399 $'dan başlayan 41 mm (40 mm'den yukarı) yapılandırma veya 45 mm (44 mm'den yukarı) yapılandırmayla gelir. Apple'ın ilk duyurusu onları "bu sonbaharın ilerleyen saatlerinde" piyasaya sürülmeleri için faturalandırdıktan sonra, artık yeni modellerin 15 Ekim'de piyasaya sürüleceğini biliyoruz ve 8 Ekim Cuma günü saat 05:00 PT / 08:00 ET'de Apple'ın sitesinde ön sipariş verebilirsiniz.

Not: Daha fazla perakendeci ön sipariş listelerini ve ayrıca Apple'ın kendi doğrudan bağlantılarını ve tüm Seri 7 serisi için kesinleşmiş fiyatlandırmasını açtıkça bu yayını güncelleyeceğiz.

Yenilikler

Apple Watch Series 7, daha eksiksiz bir estetik için ekranı kenarlara yaklaştıran ve aynı anda daha fazla eyleme dönüştürülebilir bilgiyi gösteren yeni, daha büyük ekrana belirgin bir şekilde sahiptir. Apple, yüzde 50 daha kalın cam kapak ve daha iyi kir ve kum direnci için IP6X derecesi sayesinde saatin genel olarak daha dayanıklı olduğunu söylese de, en uzak kenarlarında hafif bir eğri var.

Apple ayrıca, yüzde 33'e kadar daha hızlı şarj sunacağını iddia ettiği saatle birlikte yeni bir USB-C kablosuz manyetik hızlı şarj cihazı da dahil olmak üzere şarj hızlarını iyileştirdi.

Yazılım tarafında, Apple Watch Series 7 watchOS 8 çalıştırır, metin girişi için tam kaydırmalı klavyeyi destekler, yeni antrenmanlarla uyumludur ve önceki yinelemelerde bulunan tüm sağlık izleme özelliklerini korur: uyku izleme, kalp atış hızı ve kan oksijen izleme ve artık egzersizler sırasında kaydedilen düşme algılama. Yeni bir Apple Watch için pazardaysanız ve Apple'ın en yeni ve en büyük yinelemesine sahip olmayı tercih ediyorsanız yararlanabileceğiniz çok şey var.

İlgili

Apple'ı beklemeli misiniz? Watch Series 7?

İlgili

İşte şu anda en iyi Apple Watch fırsatları

Alüminyum kasalı Series 7 saatler gece yarısı, yıldız ışığı, güncellenmiş mavi, (ÜRÜN) KIRMIZI ve yeni bir koyu yeşil renk grubu, bu nedenle sağduyulu, cesur veya sağlam bir görünüm arasında seçim yapabileceğiniz çok şey var. Belirli konfigürasyonlara dalmadan önce burada sunabileceğimiz her şeyi parçalayalım.

Apple Watch Series 7 serisi

Model Konfigürasyonu Renk Fiyat Ön Sipariş Model Konfigürasyonu Renk Fiyat Ön Sipariş Apple Watch Series 7 (alüminyum) ) 41 mm, GPS gece yarısı, yıldız ışığı, mavi, kırmızı, yeşil 399 ABD doları (onaylı) Apple Apple Watch Series 7 (alüminyum) 41 mm, hücresel gece yarısı, yıldız ışığı, mavi, kırmızı, yeşil 499 ABD doları (olası) Apple Apple Watch Series 7 (alüminyum) 45 mm , GPS gece yarısı, yıldız ışığı, mavi, kırmızı, yeşil 429 ABD doları (olası) Apple Apple Watch Series 7 (alüminyum) 45 mm, hücresel gece yarısı, yıldız ışığı, mavi, kırmızı, yeşil 529 ABD doları (olası) Apple Apple Watch Series 7 gece yarısı, yıldız ışığı, yeşil, mavi, ve ÜRÜN (KIRMIZI).Tercih ettiğiniz rengin yanı sıra karar vermeniz için ana seçenekler boyut ve bağlantıdır. Temel Apple Watch Series 7 yapılandırması, 399 dolara satılan 41 mm'lik, yalnızca GPS'li bir modeldir. Seri 7, Seri 6 ile aynı fiyatlandırma kuralına uyuyorsa, 41 mm'lik versiyonu hücresel bağlantıyla 100 $ daha fazla donatabilmelisiniz. Daha büyük bir bileğiniz varsa veya daha büyük ekranları tercih ediyorsanız, yalnızca 45 mm GPS modeli büyük olasılıkla 429 ABD Doları, hücresel donanımlı muadili ise 529 ABD Doları'na tırmanacaktır. Bu Seri 7 fiyatlarını onaylayacağız ve Apple, 399 ABD Doları'ndan başlayan fiyatları açıkladığı anda güncelleyeceğiz.

Apple Watch Series 7 (41mm, GPS)

399 $

Yeni temel model Apple Watch Series 7, 41 mm'ye varan boyutlara sahip, tanıdık bir tasarım ve ayak izi içinde daha büyük bir ekrana sahip. . Series 7 nesli, daha hızlı şarj, daha iyi dayanıklılık için IP6X toz derecesi ve güncellenmiş renk seçenekleri sunar.

Apple'da 399 ABD doları.