İstanbul
Giriş Tarihi : 06-01-2021 00:08   Güncelleme : 13-01-2021 00:33

Başkan Çiftçi, “2021 Atılım ve Yatırım Yılı Olacak”

Daha yaşanabilir ve mutlu bir şehir hedefleri doğrultusunda 2020 yılında yaşanan Covit-19’un tüm olumsuzluklarına rağmen gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade eden Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, “2021 yılında aynı tempo ve hızla çalışmaya devam ederek, 2021 Çayırova için atılım ve yatırım yılı olacak” dedi.

Başkan Çiftçi, “2021 Atılım ve Yatırım Yılı Olacak”

Acılarla ve felaketlerle dolu bir yılın geride kaldığını kaydeden Başkan Çiftçi,” Salgın hepimizin hayatını çok etkiledi. Çayırova Belediyesi olarak bu süreçte, hastalığın insanımızın üzerindeki olumsuz etkilerini en aza indirebilmek için var gücümüzle çalıştık. Halkımızın sağlığını korumak için tüm imkânlarımızı seferber ettik. Virüsle mücadelemiz tüm hızıyla devam ediyor. Yeni yılda salgından kurtulur, çok özlediğimiz eski normal hayatımıza döneriz inşallah” dedi.

 

Bir yandan salgınla mücadele ederken, diğer yandan Çayırova için  hedefledikleri projelerin hazırlıklarını tamamladıklarını ifade eden Başkan Çiftçi,”  2021 yılı ve devamında, başta Sağlık Bakanlığımızın yapacağı Çayırova Devlet Hastanesi olmak üzere,  Engelliler Merkezi, Sağlık Ocağı, yeni park ve bahçelerin yapılması, Büyükşehir Belediyemizle birlikte Çayırova Kent meydanı gibi pek çok projemize inşallah start vermiş olacağız. Çayırova’ya söz verdiğimiz ve halkımızın merakla beklediği projelerimiz bir bir gerçekleştikçe hep beraber mutlu olacağız. Bu vesileyle, 2021 yılının tüm insanlığa hayırlar getirmesini Yüce Allahtan temenni ediyor, sağlıklı ve huzurlu bir yıl diliyorum.” ifadelerini kullandı.