Haber
Giriş Tarihi : 28-10-2021 17:43   Güncelleme : 28-10-2021 17:43

Başkan Emür, Keşap için Ankara'da

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Ankara’da bulunan Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Keşap'ı geliştirecek projeler ile ilgili önemli görüşmelerini sürdürüyor.

Başkan Emür, Keşap için Ankara'da

 

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı, Milli Eğitim Bakanı ve AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk’ü ziyaret ederek görüşmeler sonrası açıklamalarda bulundu.

BAKAN YARDIMCIMIZ YURT SÖZÜNÜ VERDİ

Giresun Milletvekilimiz Kadir Aydın ve AK Parti Keşap İlçe Başkanımız Samet Küçük ile birlikte Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş'ı makamında ziyaret ettik. Keşap Gençlik Merkezi ve Kapalı Spor Salonunun arta kalan ödeneği ile 250 kişilik yurt kiralanması ile ilgili görüştük. Yakın zaman da inşallah hallolacak.

 

 

ENERJİ BAKANIMIZ DOĞALGAZDA GERİ KALAN BÖLÜMLERİN TEZ ZAMANDA YAPILACAĞININ SÖZÜNÜ VERDİ

Giresun Milletvekili Kadir Aydın ve AK Parti Keşap İlçe Başkanı Samet Küçük ile birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'i ziyaret ederek Keşap 'ta geri kalan noktalarda doğalgaz hattının döşenmesi ile ilgili sayın bakanımıza bilgi verdik. Notunu alarak geri kalan yerlerin tamamlanacağı bilgisini verdi.

 

 

MİLLİ EĞİTİM BAKANIMIZDAN MÜJDE

Giresun Milletvekili Kadir Aydın ve AK Parti Keşap İlçe Başkanı Samet Küçük ile Milli Eğitim Bakanımızı ziyaret ettik. Uzun zamandır takip ettiğimiz Cumhuriyet İlkokulu'nun yeni binasının yapılması için Sayın Bakanımız Mahmut Özer gerekli talimatları verdi. Tez zamanda projesi yapılıp ihalesi gerçekleştirilecek.

 

 

GİRESUN MİLLETVEKİLİMİZE ZİYARET

AK Parti Keşap İlçe Başkanımız Samet Küçük ile AK Parti Giresun Milletvekilimiz Cemal Öztürk'ü mecliste ziyaret ettik. İlçemizde yapımı devam eden ve yapılacak projelerimiz ile ilgili istişarelerde bulunduk.’’ dedi.