Spor
Giriş Tarihi : 06-07-2021 18:54   Güncelleme : 06-07-2021 18:59

Başkan Karaahmet: “Giresunspor, Süper Lig'de yeni bir hikaye yazacak”

Giresunspor Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet, "Giresunspor, Süper Lig’de yeni bir hikaye yazacak" dedi.

Başkan Karaahmet: “Giresunspor, Süper Lig'de yeni bir hikaye yazacak”

Süper Lig'in yeni ekiplerinden Giresunspor'da Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet, "Giresunspor, Süper Lig'de yeni bir hikaye yazacak" dedi.

GZT Giresunspor, 1 Temmuz'da Erzurum'da başladığı Süper Lig hazırlıklarına devam ederken Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet, Çotanak Spor Kompleksi'nde takım gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Karaahmet, transfer çalışmalarının devam ettiğini belirterek, “Giresunspor'umuz Süper Lig'in en renkli takımlarından olmaya aday, yine çok güzel bir sezon geçireceğiz inşallah. Şu an takımımız kampta ve çalışmalar başladı. Aşağı yukarı 4 transfer gerçekleşti. İç transferi bitirdik. Bu transferler kampa katıldı. Bu hafta ve önümüzdeki hafta transferler devam edecek” dedi. Karaahmet, 10 transfer daha yapılacağını dile getirdi.

Karaahmet, Giresunspor'un geçen sene yürüttüğü transfer politikasını bu sene de titizlikle devam ettireceklerini belirtti. Karaahmet, “Biz bir şeyi yeniden yapmıyoruz. Biz geçen sene ne yaptıysak onun benzerini yapmaya devam ediyoruz. Çünkü Giresunspor'un geçen sene şampiyon olma hikayesini başka bir takım yazabilecek mi bilmiyorum ama biz yazdık. Bu bir rastlantı ve şans değildi. Şans denilen şey 1-2 maç olan şeydir. Rastlantı birkaç maçta olan şeydir. Bir takım 17 hafta lider ve sonrasında da ilk ikide bitiriyorsa orada yapılan işlerin doğruluğu tescillenmiş olur. Biz geçen seneki transfer dönemini titizlikle, hassasiyet ve bir planlan dâhilinde götürdük. Bu sene de öyle olacak” dedi.