Şebinkarahisar
Giriş Tarihi : 29-12-2021 16:58   Güncelleme : 04-01-2022 00:06

Başkan Şahin Yılancı'dan üzücü haber

Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Bir süredir İstanbul’da tedavi gören Başkan Yılancı, “Ben de uzun süredir devam eden birtakım rahatsızlıklarım sonucu gerekli muayene ve tetkiklerimi yaptırdım ve bunların neticesinde midemle ilgili ufak bir problem olduğunu öğrendim. Hekimlerimizin uygun gördüğü şekilde ilaçlı tedavi sürecine başladık.” dedi.

Başkan Şahin Yılancı'dan üzücü haber

Şebinkarahisar’ın sevilen Belediye Başkanı Şahin Yılancı, üzücü haberi hemşehrileri ile paylaştı. Yılancı, bir süredir İstanbul’da mide rahatsızlığı nedeniyle tetkikler yaptırıyordu. Yapılan araştırmalarda Başkan Yılancı’nın mide rahatsızlığı ve bacağında damar tıkanıklığın olduğu belirlendi. Başkan Şahin Yılancı, Şebin Gündem Gazetesi’ne yaptığı açıklamada hemşehrilerinden dua beklediğini belirterek,” Şebinkarahisar’ın havası suyu bize şifa olacak, siz değerli hemşehrilerimin duası, iyi dilekleri bize şifa olacak.  Her mecradan ulaştırdığınız bütün iyi dilek, temenni ve mesajları görüyor, okuyorum. Hepinize sonsuz teşekkür ediyorum.

Her bir cümlenizin, temenninizin kalbimde yeri bâkidir bilesiniz” dedi.

 

“MİDEMDE UFAK BİR PROBLEM OLDUĞUNU ÖĞRENDİM”

 

Şebinkarahisar’ın sevilen Belediye Başkanı Şahin Yılancı, “Bir süredir sizden ayrı kalmanın üzüntüsü içerisindeyim.  Maalesef hayat bazen mecburi istirahatler veriyor bize.  Ben de uzun süredir devam eden birtakım rahatsızlıklarım sonucu  gerekli muayene ve tetkiklerimi yaptırdım ve  bunların neticesinde midemle ilgili ufak bir problem olduğunu öğrendim. Hekimlerimizin uygun gördüğü şekilde ilaçlı tedavi sürecine başladık. Allah’a hamd olsun; hem sağlık hem de moral olarak iyi durumdayım. Sizden ayrı olmak dışında bir sıkıntım çok şükür yok. Ama biliyorum ve inanıyorum ki bu da geçecek.

Daha iyi günlerim olacak, birlikte daha iyi günlerimiz olacak”

dedi.

“BİZ SİZLERLE YOL ARKADAŞIYIZ”

 

Başkan Yılancı, “Biz yol arkadaşıyız sizlerle. Beraber nice hatıralar biriktirdik. Bugünler de ileride yâd edeceğimiz günler olarak hikâyemizdeki yerini alacak. Rabbim dermansız dert vermesin.

Allah’ın izni ve sizlerin duasıyla tedavimi başarıyla nihayetlendirip yeniden aranıza döneceğim. O güne kadar zaman zaman sizleri haberdar edeceğim. Şebinkarahisar size, siz de Allah’a emanetsiniz…

Kalın sağlıcakla” ifadelerini kullandı.

 

 

Şahin Yılancı Kimdir ?

Şahin Yılancı,1971 yılında Şebinkarahisar ilçesinde doğdu,ilk ve orta öğrenimini yine Şebinkarahisar'da tamamladı.

 

1988 yılında aile şirketinde ticaret hayatına başladı.

 

2001 yılında AK Parti'nin kurulmasıyla birlikte aktif politikaya başladı.

 

2001-2002 yılları arasında İlçe Başkan Yardımcılığı,2002-2008 yılları arasında ise AK Parti Şebinkarahisar İlçe Başkanlığı görevini sürdürdü.

 

29 Mart 2009 Yerel Seçimleri’nde partisinden Belediye Başkan Adayı olmak üzere İlçe Başkanlığı görevinden istifa ederek aday oldu.

 

Şebinkarahisar halkının teveccühleriyle Belediye Başkanı seçilen Yılancı 30 Mart 2014 Yerel Seçimleri'nde yeniden aday oldu ve ikinci kez kazanarak Şebinkarahisar'a hizmet etmeye devam etmektedir.

 

Lisans öğrenimine devam eden Şahin Yılancı evli ve üç çocuk babasıdır.

 

Şahin Yılancı, 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti Giresun Şebinkarahisar Belediye Başkan Adayı oldu ve seçimi yeniden kazandı.