Haber
Giriş Tarihi : 28-08-2018 20:05   Güncelleme : 28-08-2018 20:05

Başkan Şimşek, Afyonkarahisar’da Şehitlerimizle buluşacağız

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Şimşek, Afyonkarahisar Giresun Şehitliğine yapılacak ziyaret programı ile ilgili bir açıklama yaptı.

Başkan Şimşek, Afyonkarahisar’da Şehitlerimizle buluşacağız

Giresun Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonunun öncülüğünde her yıl düzenlenen Afyonkarahisar İscehisar ilçesi Doğanlar Köyünde bulunan Giresun Şehitliğinde yapılan anma törenlerine, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği öncülüğünde katılan Şebinkarahisarlılar en fazla katılım sağlayan ilçe durumundalar.

Giresun Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Kuğu'nun daveti ile Doğanlar Köyünde yapılacak törenlere katılmak için Şebinkarahisarlılar yardımlaşma derneği başkanı Mehmet Şimşek bir açıklama yaparak tüm hemşehrilerini Giresun Şehitliğine davet ederek şöyle dedi.

Değerli hemşehrilerim;

1 Eylül 2018 tarihinde Cumartesi günü sabah saat:07.00'de dernek merkezinden hareket edilmek üzere Afyonkarahisar Giresunlular Şehitliğine ziyarete gidilecektir. Geleneksel hale gelen bu anlamlı ve ücretsiz programda tüm hemşehrilerimizi aramızda görmekten onur duyarız.

Bu nedenle bu etkinliğe katılmak isteyen hemşerilerimizin 31 Ağustos 2018 Cuma gününe kadar başkan yardımcımız Sercan beye isimlerini yazdırmalarını önemle rica ederiz.

İrtibat Tel:  0538 6268745

Dernek Başkanı

Mehmet Şimsek

GİRESUN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI FEDERASYONU GENEL BAŞKANI MEHMET KUĞU'NUN DAVETİ