Haber
Giriş Tarihi : 10-08-2018 00:47   Güncelleme : 10-08-2018 00:54

Çamoluk'ta Bal Tadında Festival

Çamoluk'un önemli gelir kaynağı balın tanıtımı için düzenlenen 26. Geleneksel Çamoluk Festivali Kurban Bayramının üçüncü günü başlıyor.

Çamoluk'ta Bal Tadında Festival

Her yıl geleneksel olarak yapılan 26. Geleneksel Çamoluk Bal Festivali 23-24 Ağustos 2018 Tarihlerinde Gölpark Çamoluk'ta yapılacak.

Çamoluk Kaymakamlığı ve Çamoluk Belediyesinin himayelerinde, Çamoluk Yardımlaşma ve Kültür Derneği, Çamoluk Esnaflar Birliği ve Çamoluk Bal Üreticileri Birliğinin destekleriyle gerçekleşecek olan 26. Çamoluk Bal Festivali Kurban Bayramına denk gelmesi dolayısı ile ilçede yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

Giresun’un önemli festivallerinden biri haline gelen Çamoluk Bal Festivali etkinliklerinde, Hüseyin Yetim ovanın sunumuyla, Şebinkarahisar Belediyesi Mehteran Bölüğünün yanı sıra, Nurettin bay, Onur Bozatlı, Yusuf Fenerci, Nazmi Can, Bayram Kantar, Çamoluklu Sabit, Göksel Sağlam, Hüseyin Düz, Yakup Şapaloğlu, Hüseyin Kaya, Haydar Keleş, Nurettin Duyan, Onur Aydın, Şair Yılmaz Arabul, Hamza Duymaç, Salim Işıklı, Uslucalu Yakup sahne alarak Festivale katılanlara bir birinden güzel eserlerini dinletecekler.  

Çamoluk Yardımlaşma ve Kültür Derneği başkanı Hacı Canik, tüm Çamolukluları ve hemşehrilerini 26. Çamoluk Bal Festivaline davet ediyor.

www.sebingundem.com