Siyaset
Giriş Tarihi : 05-03-2019 00:40   Güncelleme : 05-03-2019 00:40

Çayırıva'da Bünyamin Çiftçi Coşkusu Salona Sığmadı

Ak Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, "Bu seçim beyannamesi benim mesleki ve siyasi birikimimdir" diyerek seçim beyannamesini Çayırova halkına açıkladı.

Çayırıva'da Bünyamin Çiftçi Coşkusu Salona Sığmadı

Cumhur ittifakı Ak Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak yerel seçimler öncesinde Çayırovalıların yoğun ilgi gösterdiği programda projelerini açıkladı.

Çiftçi'nin seçim beyannamesini sunumu ve meclis üyelerinin tanıtım programının coşkusu Kocaeli'nin en büyük kültür merkezi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'ne sığmadı.

Prof.Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezinde gerçekleştirilen programına, Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Kocaeli Ak Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Ak Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Çayırova AK Parti İlçe Başkanı Ekrem Karahan, MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban, AK Parti Çayırova ilçesi kadın kolları ve gençlik kolları başkanları, meclis üyesi adayları ve binlerce Çayırova halkı katıldı.

Cumhur İttifakı Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi seçim beyannamesini açıklamak üzere çıktığı sahnede, "Bu seçim beyannamesi benim mesleki ve siyasi birikimimdir. Tecrübemin yansımasıdır. Çayırova geleceği çok parlak olan bir ilçe. Bu güne kadar belediye başkanlarımız tarafından çok değerli hizmetler yapıldı. Her dönem bu hizmetler kat ve kat artarak devam etti." diyerek, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde göreve başladığında Çayırova'da yapacağı hizmetleri ve projelerini açıkladı.   

www.sebingundem.com