Haber
Giriş Tarihi : 03-12-2021 09:00   Güncelleme : 03-12-2021 10:33

Dünya Markalarıyla Yarışan Şebinkarahisarlı

Yurtiçi ve yurtdışından binlerce firmanın arasında kendi markasıyla yer alan Şebinkarahisarlı hemşehrimiz sanayici ve iş insanı H. Ömer Kılıç, adeta fuardan fuara koşarak destan yazıyor.

Dünya Markalarıyla Yarışan Şebinkarahisarlı

Yurtiçi ve yurtdışından binlerce firmanın arasında kendi markasıyla yer alan Şebinkarahisar aşığı sanayici ve iş insanı H. Ömer Kılıç, adeta fuardan fuara koşarak destan yazıyor.

1-4 Aralık 2021 tarihleri arasında düzenlenmekte olan Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Plast Eurasia İstanbul 2021 30. Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarında “Yerli Üretim” sloganı ile yerini alan H. Ömer Kılıç ürünlerini görücüye çıkartmış.

Fuarın 2. Gününde Şebinkarahisar Haber Merkezi Şebingündem olarak yaptığımız ziyarette, Özçağdaş Makina Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketinin yer aldığı standına ziyaretçilerin gösterdiği ilgi, Shirink ambalaj ve paketleme makinesi sektöründe bir dünya markası ve sektörün aranan markası haline geldiği görülüyor.

Plast Eurasia İstanbul 2021 Fuarında binlerce katılımcı firmanın arasında yerini alan Şebinkarahsar Sanayici ve İşadamları Derneği Başkan adayı Şebinkarahisarlı iş insanı  H. Ömer Kılıç’a iş hayatındaki başarılarının devamını dileriz.