ŞEBİN GÜNDEM
HV
29 MART Çarşamba 22:16

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek Deprem Bölgesinde

Şebinkarahisarlı Hemşehrimiz Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek, depremden etkilenen afet bölgeleri Kahramanmaraş, Gaziantep ve Hatay’a gitti.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-02-2023 18:34   Güncelleme : 20-02-2023 18:38
Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek Deprem Bölgesinde

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek ve Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur, depremden etkilenen afet bölgeleri Kahramanmaraş, Gaziantep ve Hatay’a gitti.

Bölgede depremzede vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Dursun Aydın Özbek ve Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur, Kahramanmaraş ve Hatay’da yardımların toplandığı depoların yanı sıra ultrAslan tarafından kurulan Maraş Yardım Deposunu ziyaret etti.

Galatasaray Kulübü tarafından kurulacak konteyner kentlerin detayları hakkında Kahramanmaraş Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve diğer yetkililerle görüşmeler gerçekleştirildi.

Kahramanmaraş Belediyesi ve Hatay Büyükşehir Belediyesi ziyaretlerinde Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi ve Eyüpspor Başkanı Murat Özkaya bulunurken Hatay’daki ziyaretimizde Hatayspor Başkanvekili Aydın Toksöz de yer aldı.

 

 

HüseyinHüseyin