Siyaset
Giriş Tarihi : 12-11-2018 23:23   Güncelleme : 12-11-2018 23:23

Gebze'de Mahmut Yandık Heyecanı

Yerel seçimlerde Gebze Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yapan Mahmut Yandık konuşmasında "Tecrübelerimi hizmete dönüştüreceğim" dedi.

Gebze'de Mahmut Yandık Heyecanı

Yerel seçimlerde Gebze Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yapan Mahmut Yandık konuşmasında "Tecrübelerimi hizmete dönüştüreceğim" dedi.

Mahmut Yandık Ak Parti Gebze İlçe Başkanlığı’na gelerek 2019 Yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Gebze belediye başkanlığı için aday adaylığı başvuru dosyasını ilçe başkanı İrfan Ayar'a teslim etti. Mahmut Yandık’ın adaylık müracaatında Gebze Belediyesi eski meclis üyeleri, STK temsilcileri, muhtarlar, partililer, Gebze halkı ve yakınları yalnız bırakmadı.

Gebze Belediyesi eski başkanı merhum Ahmet Pembegüllü döneminde meclis üyeliği, İSU Genel Müdürlüğü Gebze Koordinatörlüğü ve Ak Parti Gebze İlçe Teşkilatında Başkan vekilliği, Siyasi Hukuk İşleri Başkanlığı gibi önemli görevleri yürüten Yandık, Gebzeliler tarafından yakından tanınan sevilen etkin ve saygın bir siyasetçi. Adaylık başvurunu resmen yapan Mahmut Yandık Gebze Belediye başkanlığına neden aday olduğunu ise kısa bir konuşma yaparak ifade etti.

"1994 Yılından bu günlere geldiğimde Gebze'de başlayan siyasi hayatımda ve aldığım görevlerde önemli tecrübeler edindim. Ak Parti kuruluşundan itibaren, verilen görevleri layıkı ile yapmaya gayret ettik. 16 yıldır iktidarda bulunan partimizle birlikte Allah’a hamd olsun ülkemizde kalıcı eserler bıraktık. Bunları yaparken 7 düvele karşı savaştık. 1994 yılında başladığımız yerel yönetimlere uzun bir bilgi birikimiyle devam ediyoruz. Şehrimizin her türlü problemini yaşayarak, öğrenerek bu günlere geldik. Dolayısıyla burada oluşmuş bir bilgi birikimimiz ve öngörülerimiz var. Bunları belediye başkanlığı ile hizmete dönüştürmeyi arzu ediyorum.

Eğer nasibimizde varsa bu işin hakkını vermeye talibiz. Bu günlere hep beraber uzun çalışmalar sonucunda ulaşmış durumdayız. Şehrimiz sizlerin de bildiği gibi 400 bine ulaşan nüfusa sahip. Türkiye’nin en dinamik, en hareketli bölgesi Gebze ilçemizdir. Bu günlere gelene kadar elbette şehrimiz hizmet aldı, yatırımlar yapıldı. Ama biz mevcuttaki tüm sorunların hep beraber Gebze halkıyla birlikte çözeceğimize inanıyorum. 2019 Yerel seçimleri için Gebze'den aday adayı olan tüm isimler kaliteli ve bu göreve talip olan arkadaşlarımız. Ben tüm aday adayı olan herkese huzurunuzda başarılar diliyorum. Gebze'miz kiminle hayırlı hizmet alacaksa, kim daha hayırlı ise bu makam ona nasip olsun.”

www.sebingundem.com