Haber
Giriş Tarihi : 26-12-2021 18:37   Güncelleme : 26-12-2021 18:48

Gençlik Kolları'ndan Beyaz Gezi etkinliği

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Gençlik Kollarının İBB Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile birlikte organize ettiği Beyaz Gezi etkinliğinde, 200 Şebinkarahisarlı genç bir araya geldi.

Gençlik Kolları'ndan Beyaz Gezi etkinliği

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Gençlik Kolları, İstanbul'da bulunan Şebinkarahisarlı gençleri bir araya getirerek, Üniversite ve Liseli öğrencilerini sınav öncesi stres atmalarını, tanışma ve motivasyon sağlanması amacıyla, İBB Halkla İlişkiler Müdürlüğüyle birlikte organize edilen Beyaz Gezi etkinliğine 200 Şebinkarahisarlı genci bir araya getirdi.

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Kaplan yapılan etkinlikle ilgili Şebinkarahisar Haber Merkezine (Şebingündem) yaptığı yazılı açıklamasında şöyle dedi.

“Miniatürk’te düzenlediğimiz etkinlik kahvaltı programıyla başlayıp birlik ve beraberlik fotoğrafı sergiledikten sonra İstanbul Tema Park'ta sınırsızca eğlenip gezimize son verdik.

Şebinkarahisarlı Gençler olarak derneğimize sahip çıkmamız gerekiyor, derneğimizin devamlılığı için aktif rol almalıyız. Gençlerimizin en büyük destekçisi olan Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Şimşek ve kıymetli yönetimine ise ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Gençlere böyle değer veren bir dernek yok bunun kıymetini çok iyi bilmeliyiz. Biz gençler olarak elimizden geleni yapıyoruz ve günden güne aile olarak büyümeye devam ediyoruz, tüm Şebinkarahisarlı gençlerimizi aramıza katılmaya davet ediyoruz.

Bu bağlamda gezimize katılan gençlerimize, etkinliği organize eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğüne, Kurum ve STK Hizmet Birimi Sorumlusu ve Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkan Yardımcısı Özgür Kılıç’a ve gezi boyunca bizimle yakından ilgilenen rehberlerimize teşekkür ediyoruz.”

Gençlik Kolları Yönetimi Adına

Başkan Ahmet Kaplan