Giresun
Giriş Tarihi : 12-07-2021 15:16   Güncelleme : 12-07-2021 15:21

Giresun Emniyet Müdürü Fahri Aktaş Giresunlulara Veda Etti

Zonguldak İl Emniyet Müdürü olarak atanan Giresun Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, sosyal medya hesabından paylaştığı yazısında Giresunlulara teşekkür ederek veda etti.

Giresun Emniyet Müdürü Fahri Aktaş Giresunlulara Veda Etti

Zonguldak İl Emniyet Müdürü olarak atanan Giresun Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, sosyal medya hesabından paylaştığı veda yazısıyla Giresunlulara teşekkür ederek veda etti.

Değerli Giresunlu Hemşehrilerim;

24.08.2017 tarihinde Giresun İl Emniyet Müdürü olarak başladığım görevime, 06.07.2021 tarihli Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Zonguldak İl Emniyet Müdürü olarak atanmamdan dolayı bugün itibari ile veda ediyorum.

Giresun’da bulunduğum ilk andan itibaren vatandaşımızın huzurunun bizim huzurumuz olduğunu aklımızdan çıkarmayarak “Vatandaşın huzuru, Polis ’in gururudur.” şiarıyla görev ifa ettik. İnsan haklarına saygıyı ve vatandaş memnuniyetini esas alarak yüksek sorumluluk bilinciyle her kademedeki personelimizle birlikte takım ruhu içinde hareketi esas aldık. Suç ve suçlularla mücadelede en büyük destekçimiz siz değerli Giresun halkı olmuştur.

Sizlerin düşüncelerine kulak vererek ve sizden aldığımız güç ile daha güvenli ve daha huzurlu bir Giresun için çalıştık. Tüm vatandaşlarımız bilmelidir ki; polisin başarısı vatandaşlarımızın polise duyduğu güvenle doğru orantılıdır. Vatandaşlarından destek görmeyen hiçbir güvenlik biriminin başarılı olması düşünülemez. Polisin her zaman vatandaşımızın yanında bulunmuş olması, vatandaşlarımızın da polisimize çalışmalarında destek vermesi bizleri son derece mutlu etmiştir.

Milis Yarbay Osman AĞA ve Binbaşı Hüseyin ALPARSLAN öncülüğünde; Kuvayi Milliye’ ye bağrından 42. Ve 47. Gönüllü Alayları çıkaran, kirazın anavatanı/fındığın başkenti bu güzel şehre, Çotanak armaya gönül vermiş Yeşil-Beyaz Giresunspor camiasına ve taraftarlarına, en kalbi duygu ve dileklerimle veda ederken görevim süresince maddi ve manevi desteğini hiçbir zaman esirgemeyen, birlikte görev yapmaktan onur duyduğum başta Sayın Valilerimiz Harun SARIFAKIOĞULLARI ve Enver ÜNLÜ olmak üzere mülki erkana, milletvekillerimize, askeri ve adli teşkilatlarımızın değerli mensuplarına, dost ve kardeş Jandarma Teşkilatımıza, Sahil Güvenlik Komutanlığına, mahalli idarilerimizin başkan ve üyelerine, üniversitemize, kurum müdürlerimize, sivil toplum örgütlerimize, iş adamlarımıza, esnafımıza, meslek kuruluşlarımıza, yerel/ulusal basın ve yayın kuruluşları mensuplarına ve hizmet etmekte onur duyduğumuz değerli Giresun halkına, birlikte görev ifa ettiğimiz fedakâr mesai arkadaşlarıma, şahsım ve ailem adına teşekkür ederken bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor; hepinize selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Fahri AKTAŞ

İl Emniyet Müdürü