ŞEBİN GÜNDEM
HV
02 EKİM Pazartesi 21:05

Giresun Üniversitesi Rektörü Can, yeni akademik yılın başlamasıyla ilgili mesaj yayınladı

Giresun Üniversite Rektörü Yılmaz Can, yayınladığı mesajda, “2022-2023 öğretim yılında da kaliteli bir eğitim ve öğretim dönemi geçirebilmek için, Üniversitemizin tüm yerleşkelerinde gerekli hazırlıkları imkanlarımız ölçüsünde tamamladık” dedi.

EĞİTİM
Giriş Tarihi : 13-09-2022 13:40   Güncelleme : 13-09-2022 13:42
Giresun Üniversitesi Rektörü Can, yeni akademik yılın başlamasıyla ilgili mesaj yayınladı

Giresun Üniversitesi Rektörü Yılmaz Can, yayınladığı mesajda, “2022-2023 öğretim yılında da kaliteli bir eğitim ve öğretim dönemi geçirebilmek için, Üniversitemizin tüm yerleşkelerinde gerekli hazırlıkları imkanlarımız ölçüsünde tamamladık” dedi.

Rektör Yılmaz Can, yayınladığı mesajda şöyle dedi.

“Sevgili öğrenciler,

Üniversitemizin değerli akademik ve idari personeli,

Hep birlikte yeni bir akademik yıla başlamanın coşkusu ve heyecanı içerisindeyiz. Giresun Üniversitesi olarak 2021-2022 öğretim yılında başarılı bir akademik süreç geçirdik. Bu başarıda emeği geçen tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.

Hangi zor durum altında olursak olalım, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin daha iyi yetişmeleri, vatanına, milletine yararlı bireyler olmaları ve Ülkemizi daha ilerilere taşımaları için eğitimlerini en iyi şekilde almaları noktasında elimizden gelen tüm çabayı göstermek öncelikli vazifemizdir.

Kıymetli öğrenciler,

2022-2023 öğretim yılında da kaliteli bir eğitim ve öğretim dönemi geçirebilmeniz için, Üniversitemizin tüm yerleşkelerinde gerekli hazırlıkları imkanlarımız ölçüsünde tamamladık. Fiziki donanımları ve sosyal imkanları artırmaya çalıştık.

Giresun Üniversitesi, bölgesinde lider olma ve uzmanlaşma yolundaki hedeflerine adım adım ilerlemektedir. Bu yolculukta sizlerden gelecek her türlü katkıyı, desteği ve geri bildirimi önemsiyoruz.

Bu amaçla akademik yıl içinde, Üniversitemizin tüm iletişim kanallarından ve ayrıca (gru@hs01.kep.tr) e-posta adresi üzerinden her türlü istek, öneri ve şikayetlerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.

12 Eylül Pazartesi günü itibarıyla başlamış olan 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılının öğrencilerimize başarılar getirmesini diliyor; çalışanlarımıza, tüm eğitim camiasına ve Ülkemize sağlık, huzur ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”

Prof. Dr. Yılmaz Can

Rektör

HüseyinHüseyin