Haber
Giriş Tarihi : 25-08-2019 18:29   Güncelleme : 25-08-2019 18:35

Giresunlu İki Arkadaş Lokma Vaktiyle Güç Birliği Yaptı

Türk mutfağının geleneksel lezzeti lokma tatlısının çeşitli sos ve özel tariflerle harmanlanarak sunulduğu Lokma Vakti Güngören'de açıldı.

Giresunlu İki Arkadaş Lokma Vaktiyle Güç Birliği Yaptı

Giresunlu iki arkadaş bir araya geldi ve Lokma Vakti'nin yedinci şubesini Güngörenlilerle buluşturdu. Halil İbrahim Günay ve Bülent Kelleci Lokma Vaktinin Güngören'de yedinci şubesini açarak Türk mutfağının geleneksel lezzetini Güngörenlilerle buluşturdular.

Güngören Güven Mahallesi Menderes Caddesi No 21 adresinde 24 Ağustos Cumartesi Günü Lokma Vakti'nin yedinci şubesi açıldı. Açılışa önceki dönem AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, ünlü sunucu Mesut Yar, oyuncu Meriç Erkan ve Güngören halkı katıldı.

Açılışta konuşma yapan Metin Külünk konuşmasının başında "Büyük bir cesaret örneği göstererek zor bir dönemden geçtiğimiz bu günlerde, ekmek teknesi açarak istihdam yaratan ve alın teri döken kardeşlerimiz Halil İbrahim Günay ve Bülent Kelleci'ye teşekkür ediyorum" diyerek başladığı konuşmasında Güngören Şubesinin hayırlı olmasını ve bol kazançlar getirmesini diledi. Yeni şube açılışının ne zaman olacağını da Halil İbrahim Günay'a sorduğunda, Günay ise yeni şube açılışının kısa zaman içerisinde Airport AVM'de ve yurt dışında ise Zürih ve Viyana'da olacağını söyledi.

Mesut Yar ise açılışta yaptığı konuşmasında, baklavamıza Yunanistan sahip çıktı. Yurt dışında Türk Mutfağımızın geleneksel lokmasına sahip çıkalım lokmamızı Yunanistan'a kaptırmayalım diyerek, şube açılışı Güngörenlilere hayırlı olsun dedi.

www.sebingundem.com