Kültür - Sanat
Giriş Tarihi : 30-10-2021 01:42   Güncelleme : 30-10-2021 01:56

Mavi Karadeniz’de Giresun Gündemi konuşulacak

Yapımcılığını Gazeteci Sadi Toygar’ın sunuculuğunu Gülsen Mutlu Akyol’un yaptığı Mavi Karadeniz Televizyonu’nda her hafta ekrana gelen “Kültür Yolculuğu” programının bu haftaki konukları Giresun Medya Platformu Gazetecileri olacak. Programda Giresun Günleri ve Giresun gündemine dair konular ele alınacak.

Mavi Karadeniz’de Giresun Gündemi konuşulacak

Her Cumartesi saat 14.00-16.00 saatleri arasında Mavi Karadeniz Televizyonu’nda canlı yayınlanan “Kültür Yolculuğu’’ programı yeni konukları ile gündem haberleri, kültür, sanat ve yaşam ile ilgili gündem konularını seyircileri ile paylaşıyor.  Programın bu haftaki konukları Giresun Medya Platformu Gazetecileri olacak. Programda Giresun Günleri ve Giresun gündemine dair konular ele alınacak.

Kemençe dünyasının genç yıldızı Ümit Yılmaz ve ekibi ile türkülerini söylerken, Sadi Toygar ve Gülsen Akyol sunumu ile "Kültür yolculuğu" programı ilgi odağı olmaya devam ediyor.

MAVİ KARADENİZ’DE KÜLTÜR YOLCULUĞU PROGRAMI TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

30 Ekim Cumartesi günü saat 14.10-16.00 saatlerinde zengin program içeriği ile ‘’Kültür yolculuğu’’ programının konukları Giresun Medya Platformu’nun değerli gazetecileri olacak.

Çok verimli, kültürel ve aktüel ağırlıklı bir program sizleri bekliyor. Giresun Günleri etkinliği ve Giresun gündeminin konuşulacağı programı kaçırmayın.

İyi seyirler