Şebinkarahisar Haber Merkezi - Şebinkarahisar Haberleri
HV
30 HAZİRAN Perşembe 03:53

Ömer Kılıç, “yeni dönemde yapılacak faaliyetlerin takipçisi olacağız”

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İş Adamları Derneğinin yaptığı Genel kurul Toplantısında Başkan adayı olan ve muhalefette kalan Ömer Kılıç, “yeni dönemde yapılacak faaliyetlerin takipçisi olacağız” dedi.

İstanbul
Giriş Tarihi : 02-03-2022 13:05   Güncelleme : 02-03-2022 13:35
Ömer Kılıç, “yeni dönemde yapılacak faaliyetlerin takipçisi olacağız”

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İş Adamları Derneğinin yaptığı Genel kurul Toplantısında Başkan adayı olan ve seçim sonucunda muhalefette kalan Ömer Kılıç, “yeni dönemde yapılacak faaliyetlerin takipçisi olacağız” dedi.

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İş Adamları Derneğinin 26 Şubat 2022 Cumartesi günü yapılan olağan genel kurul toplantısında başkan adayı olan Ömer Kılıç, seçimi kazanan Müjdat Karayılan ve Yönetim kurulu üyelerine başarılar dileyerek, yeni dönemde yapılacak faaliyetlerin takipçisi olacağız diyerek bir açıklama yaptı.

Ömer Kılıç yaptığı açıklamasında şöyle dedi.

“Saygıdeğer hemşehrilerim, değerli dostlarım,

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İş Adamları Derneğimizin Kongresinde, üyelerimizin verdiği kararın Şebinkarahisar’ımıza hayırlı olmasını diliyorum. Birlikte yola çıktığım bir birinden değerli yol arkadaşlarımla 09 Mart 2022 Çarşamba günü bir araya gelerek, kongre sonuçlarını ve genel durum değerlendirmesi yapacağız.

 

 

Dernek yönetimine seçilen yeni başkan ve yönetim kurulunu tebrik eder, yeni dönemde yapılacak faaliyetlerin takipçisi olacağımızı, yapılan faaliyetlerde gördüğümüz eksiklikleri ve önerilerimizi basın açıklamasıyla siz değerli hemşehrilerimizle paylaşacağım.

Saygılarımla.

Biz birlikte güçlüyüz.

Sevdamız Şebinkarahisar.”

Hüseyin Şenel OdacıHüseyin Şenel Odacı