Şebinkarahisar
Giriş Tarihi : 10-08-2019 19:27   Güncelleme : 12-08-2019 16:40

ÖSYM Başkanı Halis Aygün memleketi Şebinkarahisar'da

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün yoğun bir çalışma döneminin ardından Kurban Bayramını Memleketinde geçirmek üzere Şebinkarahisar'a geldi.

ÖSYM Başkanı Halis Aygün memleketi Şebinkarahisar'da

ŞEBİNKARAHİSAR: Yoğun bir çalışma döneminin ardından Kurban Bayramını Memleketinde geçirmek üzere Şebinkarahisar'a gelen ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı'yı makamında ziyaret etti.

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün Şebinkarahisar Belediyesinin yaptığı çalışmalar hakkında Başkan Yılancı'dan bilgi alarak önemli konularda istişarelerde bulundu. Eğitim konusunun da konuşulduğu ziyarette Şebinkarahisar MYO Hakkında ve gelecek yıllara yönelik yapılacak çalışmalar istişare edildi.

Ziyaret sonrasında Belediye Başkanı Şahin Yılancı, Prof. Dr. Halis Aygün'e Şebinkarahisar MYO Öğretim Görevlisi Fatih Aygün, Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ahmet Aygün ve AK Parti Şebinkarahisar İlçe Başkanı Nejat Okuyar ile birlikte Şebinkarahisar Belediyesinin hizmete açtığı, Kent müzesi, Millet Parkı, Halk kütüphanesi, çocuk oyun parkı, Millet Bahçesi içerisinde yer alan şehir hamamı ve Vaizzade Asım Efendi Camiini birlikte gezerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Belediye Başkanı Şahin Yılancı, ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün'ün Şebinkarahisar Belediyesine yaptığı ziyaret dolayısı ile yaptığı açıklamada "Değerli Hemşehrimiz Prof.Dr. Halis Aygün'ün yoğun geçen çalışmalarından sonra Kurban Bayramı dolayısı ile memleketine gelmesi, belediyemizi ziyaret ederek yaptığımız hizmetlerimizi yerinde görmesi bizleri onurlandırdı. Kendileri ile ilçemiz hakkında önemli konularda istişarelerde bulunduk. Nazik ziyareti için teşekkür ediyorum" dedi.