Şebinkarahisar Haber Merkezi - Şebinkarahisar Haberleri
HV
18 MAYIS Çarşamba 19:48

Şebinkarahisar’da Nurettin Bay Konseri Yapılacak

Türk Halk Müziğinin sevilen seslerinden Nurettin Bay, Şebinkarahisar’da 10 Mayıs 2022 Salı günü yapılacak temel atma töreninden sonra hemşehrileriyle buluşacak.

Şebinkarahisar
Giriş Tarihi : 05-05-2022 18:47   Güncelleme : 05-05-2022 18:50
Şebinkarahisar’da Nurettin Bay Konseri Yapılacak

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği ve Şebinkarahisar Belediye Başkanlığı’nın birlikte organize ettiği temel atma programından sonra kent meydanında Nurettin Bay konseri olacağı açıklandı.

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Şimşek yaptığı açıklamasında tüm hemşehrilerini temel atma törenine davet ederek şöyle dedi.

 

“Saygıdeğer Şebinkarahisarlılar Kıymetli Dostlarımız,

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği ve Şebinkarahisar Belediye Başkanlığı’nın birlikte organize ettiği, değerli büyüğümüz Galatasaray eski kulüp başkanı ve hayırsever iş insanımız Sn. Dursun Özbek'in İlçemizde yaptıracağı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin temel atma töreni; 10 Mayıs 2022 tarihinde Salı günü saat 13.00'te yapılacak olup bütün hemşerilerimiz davetlidir.

Temel atma töreni sonrası salı günü akşamı Şebinkarahisar meydanında yöre sanatcımız Nurettin Bay konseri olacaktır. Bu coşkulu programa bütün hemşehrilerimizi ve dostlarımızı bekliyoruz.

Memleketimize binlerce öğrencimizin eğitim göreceği bir okul yaptırarak eğitim konusunda büyük destekte bulunan Sn. Dursun Özbek ve Özbek ailesine Şebinkarahisarlı hemşerilerimiz adına teşekkür ve şükranlarımızı sunarız. Okulumuz memleketimize hayırlı olsun.”

Yönetim Kurulu Adına Başkan

Mehmet ŞİMŞEK

Hüseyin Şenel OdacıHüseyin Şenel Odacı