Haber
Giriş Tarihi : 21-09-2018 22:11   Güncelleme : 21-09-2018 22:24

Şebinkarahisar’dan ÖSYM Başkanlığına Çıkarma

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün'e memleketi Şebinkarahisar'dan anlamlı ziyaret.

Şebinkarahisar’dan ÖSYM Başkanlığına Çıkarma

Şebinkarahisar'da oluşturularak yola çıkan heyet Ankara'da ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygünziyaret etti. Yeni görevinde başarılar dileyen Şebinkarahisarlı hemşehrileri hayırlı olsun dileklerinde bullundular.

Şebinkarahisar'dan Prof. Dr. Halis Aygün'ü ziyaret eden heyette bulunan STK Temsilcileri, ÖSYM Başkanlığı’nın Şebinkarahisarlı bir hemşehrimize emanet edilmesinin büyük onur kaynağı olduğunu söylediler. Yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ederek başarılar dileklerini ileten heyet, böyle önemli görevlere ilçemizin değerlerinin getirilmesinin Şebinkarahisar gençlerine de örnek olacağını söyleyerek, hocamızı makamında ziyaret edip kendisine ilçemizin selamını getirdik dediler.

Şebinkarahisar'dan ÖSYM Merkezine gelerek kendisini ziyaret eden hemşehrilerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Halis Aygün, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleriyle ÖSYM Başkanlığına atanmasından dolayı onur duyduğunu söyledi. Ayrıca şahsına göstermiş olduğu güvenden dolayı Cumhurbaşkanına bir kez daha teşekkür etti. ÖSYM gibi ülkemiz ve milletimiz için çok önemli, kritik bir kurumun başkanlığına atandığının bilincinde olduğunu ifade eden Aygün, Şebinkarahisarlı hemşehrilerimin bana olan güven ve sevgilerine layık olacağım diyerek, Şebinkarahisar'dan ziyaretine gelen hemşehrilerine teşekkür etti.

Şebinkarahisar'dan ÖSYM Başkanı Profosör Halis Aygün'ü, ziyaret eden heyette, Şebinkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Murat Bölük, Esnaf ve Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Hicabi Gürsoy, Şöforler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Muhlis Aslan,  Ziraat Odası Başkanı Muhlis Arslan,  Üniversite Kurma ve Yaşatma Derneği Başkanı Av. Rafet Sarıöz, Dernek üyeleri Cavit İşcan ve Tekin Teker, İl Genel Meclis Üyesi Uğur Eraslan,  İlçe Esnaflarından Ahmet Bölük ve Ümit Üçler, Şenel Dikmen, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Fatih Aygün,  Ankara Şebinkarahisar Vakfı Başkanı Av. Ali Yaşar Yücel,  Emekli Maden Mühendisi Ali İşcan, Altınçevre Köyü Muhtarı ve Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Koç ve DHA Şebinkarahisar muhabiri Gülsen Akyol Mutlu hazır bulundu.

Haber: Gülsen Akyol Mutlu

www.sebingundem.com