Haber
Giriş Tarihi : 23-11-2019 14:51   Güncelleme : 23-11-2019 15:15

Şebinkarahisarlı Öğrenciler İstanbul'da Buluştu

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneğinin 2019 - 2020 Eğitim döneminde İstanbul'da okuyan Şebinkarahisarlı öğrencilere yönelik faaliyetleri başladı.

Şebinkarahisarlı Öğrenciler İstanbul'da Buluştu

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneğinin 2019 - 2020 Eğitim döneminde İstanbul'da okuyan Şebinkarahisarlı öğrencilere yönelik faaliyetleri başladı.

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği yönetim kurulu, İstanbul'da okuyan Şebinkarahisarlı Üniversite Öğrencileriyle dernek merkezinde düzenlenen kahvaltılı tanışma toplantısında bir araya geldi. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği tanışma toplantısına Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği yönetim kurulu üyeleri, Selim Çiftçi, Barış Tekışık ve Ali sütçü, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Kaplan ve Yönetim kurulu üyeleri ve öğrenciler katıldı.

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneğinin 2019 - 2020 Eğitim döneminde İstanbul'da okuyan Şebinkarahisarlı Üniversite öğrencilere yönelik planlanan burs çalışmaları kapsamında görevlendirilen Gençlik kolları başkanı Ahmet Kaplan ve yönetim kurulu, İstanbul'da okuyan üniversite öğrencileriyle düzenli olarak her ay toplantı ve etkinliklerle bir araya gelecekler. 2019 - 2020 Eğitim döneminde dernek tarafından 465 Öğrenciye burs verilirken, bu öğrencilerden 100 tanesi İstanbul'da çeşitli üniversitelerde eğitim görüyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Kaplan şöyle dedi.

Değerli Şebinkarahisar Gençlik Ailesi,

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği olarak 2019/2020 dönemi Şebinkarahisarlı üniversite okuyan 465 öğrencimize burs desteğinde bulunacağız.

Bu vesile ile İstanbul'da okuyan 100 öğrencimizle dernek merkezimizde kahvaltılı tanışma programında bir araya gelerek gençlerimizle tanışma fırsatı bulduk. Ekim-Kasım ayı burs ödemelerini de gerçekleştirdik. Bursiyerlerimize yeni eğitim öğretim döneminde üstün başarılar dileriz.

Şebinkarahisarlılar Yard. Derneği Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Adına

Başkan Ahmet Kaplan

www.sebingundem.com