Haber
Giriş Tarihi : 09-09-2021 07:30   Güncelleme : 14-09-2021 23:42

Turkuaz Öğrenci Yurtları, Otel Konforuyla Öğrencilerini Bekliyor

2009 Yılında ilk şubesiyle yurt hizmeti vermeye başlayan Turkuaz Öğrenci Yurtları, 2021-2022 Öğretim yılında yedi şubesiyle otel konforunda hizmete hazır.

Turkuaz Öğrenci Yurtları, Otel Konforuyla Öğrencilerini Bekliyor

2009 Yılında ilk şubesiyle yurt hizmeti vermeye başlayan Turkuaz Öğrenci Yurtları, 2021-2022 Öğretim yılında yedi şubesiyle otel konforunda hizmete hazır.

Öğrencilerin tercihi olan Turkuaz Öğrenci Yurtları, kısa zaman içinde hızla şube sayısını artırarak Milli Eğitim Bakanlığına bağlı, Giresun Merkez ve Şebinkarahisar, İstanbul Mecidiyeköy, Gayrettepe, Maltepe ve Sütlüce’de açtığı kız öğrenci yurtlarına, Maltepe'de Erkek öğrenci yurtlarını ekleyerek şube sayısını yediye çıkarttı.

Eğitim ve Öğretimin Covid sürecinde uzaktan eğitime geçmesiyle 2020- 2021 Eğitim yılında Öğrenci yurtları bu süreçte zor bir dönem geçirdiler. Dezavantaj olan bu süreci iyi değerlendiren Turkuaz Grubu, 2021 – 2022 Öğretim yılına kalitesini otekl konforu düzeyine yükseltmiş. Öğrencilerin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak pandemi sürecinde hizmet kalitesini artırmak için çalışmış

Turkuaz öğrenci yurtlarının ana hedefi, yurtlarında misafir ettikleri öğrencileri ülkenin geleceği olarak gördüklerini söyleyen, Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Kahraman yaptığımız görüşmede, yurtlarında barınan öğrencilere aile şefkati ile yaklaştıklarını söyleyerek sözlerine şöyle devam etti.

“Birinci hedefimiz, Turkuaz Öğrenci Yurtlarımıza gelen tüm öğrencilerimizin ikinci ailesi olmak. Onlara aile sıcaklığında ortam sağlamak bizim ana hedefimiz. Eğitimde yüksek standartları hedefleyen, ahlaklı ve erdemli bir üniversite neslinin yetişmesine katkı sunmayı misyon edinmiş, anlayışlı yönetimi ve deneyimli personeliyle öğrencilerimize en iyi hizmeti sunmayı kurum politikası olarak benimsedik. Ayrıca, tüm bunlara ek olarak çok uygun fiyat ve ödeme koşullarını öğrencilerimize sunmaya gayret ederek hizmet etmeye özen gösteriyoruz. Tüm dünyayı etkisine alan pandemi sürecini hep beraber yaşıyoruz. Turkuaz Öğrenci Yurtlarımızda daha önce belirlenmiş tüm tedbirler uygulanacak ve bunun ek tedbirlerini de aldık. Bu konuda daha dikkatli ve öğrencilerimizin hijyen bir ortamda barınmalarını sağlamaya çalıştık.

Ayrıca buradan Turkuaz Öğrenci Yurtları olarak bizi tercih eden bütün eş, dost ve arkadaşlara destek olmayı, tüm öğrenci ailelerinin yanında olduğumuzu bilmelerini isterim." diyen iş insanı Bilal Kahraman, tüm öğrencilere yeni dönemde başarılar diledi.