Spor
Giriş Tarihi : 17-12-2019 21:34   Güncelleme : 17-12-2019 22:20

Yeni Başkan Bayram Karaman

Şebinkarahisar Belediye Spor yönetimi olağan üstü kongre yaparak yeni başkanını seçti.

Yeni Başkan Bayram Karaman

Şebinkarahisar Belediyesi Meclis Salonunda 6 Aralık 2019 Cuma günü yapılan olağanüstü kongrede iş insanı Bayram Karaman Şebinkarahisar Belediye Sporun yeni başkanı oldu.

Bayram Karaman yaptığı konuşmasında, Eski başkan ve yöneticilere teşekkür ederek, “ Şebinkarahisar’ın sporla birlikte değerinin artacağına inanıyoruz. Bu değeri şehrimize kazandırmak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Şebinkarahisar Belediye Sporun maddi imkansızlıklar içinde boğuştuğunu söyleyen başkan Karaman, ”Şebinkarahisarlı iş insanları olarak görüş birliği içindeyiz. Maddi ve manevi desteklerimizle futbol takımımızı layık olduğu seviyelere getirmek için yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarımızla birlikte çalışacağız.” diyerek sözlerini tamamladı.

Bayram Karaman’ın başkanlığında oluşan yönetim Kurulunda, Mehmet Şimşek, İsmail Akkuş, Altan Güneş, Ali Öztürk, Erkut Baltacı ve Ahmet Toklucu görev aldı.

Olağanüstü Genel Kurul’a, Şebinkarahisar Belediye Sporun Forma Sponsoru iş insanı Hulisi Toy ve Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı’da katıldı.

www.sebingundem.com