ŞEBİN GÜNDEM
HV
29 MART Çarşamba 23:18

Yeni Çamoluk Otomotiv’in 50 milyar TL bağışı gündem oldu

“Türkiye Tek Yürek” Yardım kampanyasına telefonla katılan Yeni Çamoluk Otomotiv sahibi Hamit Durmaz’ın yanlış anlaşılmasıyla Yeni Çamoluk Otomotiv gündem oldu. Günün sonunda gerçek ortaya çıktı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-02-2023 11:32   Güncelleme : 16-02-2023 11:35
Yeni Çamoluk Otomotiv’in 50 milyar TL bağışı gündem oldu

Türkiye Tek Yürek” Yardım kampanyasına telefonla katılan Yeni Çamoluk Otomotiv sahibi Hamit Durmaz’ın yanlış anlaşılmasıyla Yeni Çamoluk Otomotiv gündem oldu. Günün sonunda gerçek ortaya çıktı.

Yeni Çamoluk Otomotiv’in 50 milyar TL bağışı anons edilince duyanları şok etti. 200 TV kanalı 500 radyo kanalının ortaklaşa yayınında açıklanan rakam sonucunda bir anda reklamı olan firma arama motorlarında en çok aranan firma oldu.

Programın sunucularından Acun Ilıcalı, daha sonradan yaptığı açıklamada konuya açıklık getirdi. Hamit Durmaz isimli bağışçının 50 milyar TL değil, 50 bin TL bağışladığı ortaya çıktı. Durmaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ise tutarın yanlış anlaşıldığını açıkladı.

Yeni Çamoluk Otomotiv" ve Çamoluk, 50 bin TL bağışın 50 milyar TL anlaşılınca arama motorlarında en çok aranan firma ve ilçe oldu.

HüseyinHüseyin