Teknoloji
Giriş Tarihi : 27-10-2021 10:18   Güncelleme : 27-10-2021 10:18

Yeni MacBook Pro modellerinin ön siparişleri için tahmini sevkiyat süreleri artık Kasım sonu, Aralık başı

Yeni MacBook Pro'ya özelleştirilmiş seçenekler eklemek, tahmini teslimat tarihlerini Aralık ayına kadar uzatacak, bu nedenle ön sipariş vermeyi planlıyorsanız, yakında başlamak isteyebilirsiniz.

Yeni MacBook Pro modellerinin ön siparişleri için tahmini sevkiyat süreleri artık Kasım sonu, Aralık başı

Apple Store'da yeni 14 inç ve 16 inç MacBook Pro ön siparişleri için gönderim tahminleri Kasım sonu ve Aralık başına kaymaya başladı. Pazar sabahı itibariyle, 14 inç MacBook Pro'nun standart konfigürasyonları için tahminler, 16-23 Kasım arasındaki teslimat tarihlerini gösteriyordu. 14 inçlik bir Pro'yu özelleştirmek, tahmini teslimatı Aralık ortasına kadar zorlayabilir.

16 inç MacBook Pro için, standart yapılandırmalar 23 Kasım ile 1 Aralık arasındaki tahmini gönderim sürelerini gösterirken, özelleştirilmiş seçenekler de seçtiğinize bağlı olarak Aralık ortası gönderim tarihlerini gösterir.

Apple Online Store 24 Ekim itibariyle yeni 16 inç MacBook Pro. ekran görüntüsü

Apple, 18 Ekim'de düzenlediği "Unleashed" etkinliğinde yeni 14 inç ve 16 inç MacBook Pro dizüstü bilgisayarlarını tanıttı. Yeni tasarım, tam boyutlu bir işlev sırası lehine Touch Bar'ı ortadan kaldırıyor. Apple ayrıca MacBook Pro ekranlarına ilk kez bir çentik ekledi ve bir HDMI bağlantı noktası, üç Thunderbolt bağlantı noktası, bir SD kart yuvası ve bir kulaklık girişi dahil olmak üzere daha fazla bağlantı noktası seçeneğini geri getirdi.

İlgili

Apple'ın 'Unleashed' Sonbahar 2021 Mac Etkinliği: söylentiler, haberler ve duyurular

Yeni MacBook ile birlikte MagSafe şarj cihazının iadesini de alıyoruz Artıları, Apple'ın 30 dakika içinde yüzde 50'ye varan şarj vaat ediyor. Yeni dizüstü bilgisayarlar ayrıca Apple'ın uyarlanabilir yenileme hızı teknolojisi ProMotion ve Mini-LED 120 Hz yenileme ekranlarına sahip olacak.

14 inçlik model 1.999 dolardan, 16 inçlik model ise 2.499 dolardan başlıyor.